4 restauracje i kawiarnie, do których musicie pójść w Tbilisi.

26 maja 2016

Podróżowanie bywa czasem wyczerpujące i męczące. Warto jest zrobić sobie przerwę i zgromadzić siłę na dalszą podróż. Najlepszy wypoczynek to przekąska lub obiad w kawiarni lub restauracji. Przeczytajcie nasze rekomendacje jeżeli chodzi o najlepsze restauracje i kawiarnie w Tbilisi.

144 Stairs

Jest to kawiarnia z niesamowitym widokiem na miasto. Stylowe wnętrze i przepiękny taras przyciągają tu wiele osób, które mają ochotę na chwilę wytchnienia z zapierającym dech w piersiach widokiem. Oprócz przepysznej kawy i dobrych przekąsek w tej kawiarni odbywa się również wiele ciekawych wydarzeń i imprez. Więcej informacji i aktualności znajdziecie na stronie kawiarni.

Restauracja Metekhi

Jest to nasza kolejna propozycja. Tym razem proponujemy wam restauracje z bardzo dobrym jedzeniem. Restauracja znajduje się w zabytkowej części Tbilisi. Posiłki są smaczne, a ceny są niezbyt wysokie.

Restauracja Funicular

Jest to typowa Gruzińska restauracja z tradycyjnymi gruzińskimi daniami. Znajduje się ona w urokliwym miejscu z przepięknym widokiem na Tbiilisi. Restauracja ma w ofercie szeroką gamę gruzińskich win, a przemili kelnerzy zawsze służą pomocą przy wyborze wina. Oprócz wspanialej gastronomii restauracja ta przyciąga znakomitym wnętrzem.

Restauracja Otium

Nasza ostatnia propozycja to restauracja Otium. Jest to wspaniale miejsce na letnie wypady, ponieważ taras restauracji znajduje się nieopodal jeziora. Kuchnia jest zarówno gruzińska, jak i europejska. Podczas kolacji restauracja oferuje muzykę na żywo. Serdecznie polecamy to wspaniale miejsce

 

Mamy nadzieje, ze ułatwiliśmy Wam podjęcie decyzji jeżeli chodzi o restauracje w Tbilisi.

 

 

 

Kategorie: Jedzenie, Kawiarnie Tags: Tbilisi