Wizz Air zwiększa siatkę połączeń z Polski

18 maja 2015

W zwiazku z otwarciem przez przewoznika nowej bazy w Lublinie, od wrzesnia zwiekszy sie liczba obslugiwanych przez niego tras z Polski.

Wizz AirJuz od 14 wrzesnia z Lublina bedzie mozna poleciec do Brukseli. Polaczenie z lotniskiem Charleroi bedzie obejmowalo 2 loty tygodniowo, w poniedzialki i piatki. Kolejnym kierunkiem z nowej bazy wegierskiego przewoznika ma byc Doncaster-Sheffield.
Czestotliwosc tych lotów jest planowana na 3 tygodniowo. Poczawszy od 15 wrzesnia, do Doncaster bedzie mozna latac we wtorki, czwartki i soboty. Od 16 wrzesnia ruszaja z kolei loty na trasie Lublin - Glasgow. Do stolicy Szkocji Wizz Air bedzie latal 2 razy w tygodniu, w srody i niedziele.

To jednak nie koniec dobrych wiadomosci dla lotniska w Lublinie. Oprócz nowych polaczen, zwiekszona zostanie tez liczba lotów na trasach juz obslugiwanych. Na lotnisko w Luton Wizz Air bedzie latal 7 razy w tygodniu zamiast obecnych 5, natomiast czestotliwosc lotów do Oslo wzrosnie z 3 do 4 tygodniowo.

Oprócz polaczen z Lublina, planowane sa takze dwie inne, zupelnie nowe, trasy. Od 15 wrzesnia bedzie mozna poleciec z Wroclawia do Sztokholmu-Skavsta oraz z Poznania do Mediolanu-Bergamo. Oba te kierunki obejmuja 2 loty w tygodniu, we wtorki i soboty.

Kategorie: Nowe trasy Tags: Ateny, Lublin, Rzym