Wystartowaliśmy!

3 kwietnia 2015

Planujesz wyjechać na weekend? Nie masz pomysłu gdzie się udać i głowisz się co zobaczyć?

Dziś ruszyliśmy z MiastoNaWeekend.pl, portalem internetowym, który pomoże Ci znaleźć idealne miejsce na wypady weekendowe po całej Europie.

Inspirujemy przydatnymi informacjami na temat europejskich miejsc, do których łatwo dotrzeć z Polski. Od nas dowiesz się, jakie miasto możesz odwiedzić wylatując z najbliższego Ci lotniska, co warto w nim zwiedzić i koniecznie zobaczyć, gdzie można rzucić się w wir zakupowego szaleństwa, a w jakich dzielnicach i klubach tętni życie nocne i można bawić się do rana.

To dopiero początek. Będzie tu coraz więcej miast i nowych miejsc oraz blog. Będziemy na bieżąco informować o atrakcjach i nadchodzących imprezach, jakie czekają na Was w miastach Europy, w których warto spędzić weekend.

Wciśnij Like na Facebooku i śledź nas na Twitterze, a sprawimy, że Twoje plany weekendowe staną się bardziej konkretne!