Wycieczki pogrupowane tematycznie

Chcesz wyskoczyć gdzieś z przyjaciółmi na weekend? Wybrać się z córką na jednodniowe zakupy? A może szukasz miasta oferującego liczne muzea i wydarzenia kulturalne? Tutaj znajdziesz nasz wybór najlepszych miast, do których warto przelecieć się na weekend ze względu na określony cel.

5 najpopularniejszych miast wedlug tematu

Kultura

Kultura

Jesteś stałym bywalcem muzeów, uwielbiasz historyczne zabytki i chętnie uczestniczysz w festiwalach kulturalnych? Jeśli tak, to polecamy jedno z poniższych miast. Krótki przegląd najbardziej kulturalnych miast w Europie. 
Wiecej...

Życie nocne

Życie nocne

Wypad z przyjaciółmi do jakiegoś zagranicznego miasta? Możliwości jest wiele - od tych tuż za granicą aż po kraniec Europy. Tu znajdziesz przegląd najmodniejszych klubów, w których możesz spędzić weekend bawiąc się do upadłego!
Wiecej...

Romantycznie

Romantycznie

Planujesz romantyczny weekend z ukochaną osobą? W takim razie wybierz jedno z poniższych europejskich miast, które znane są ze swojego miłosnego klimatu.
Wiecej...

Zimowo

Zimowo

Dla naszych czytelników, którzy nie jeżdżą na nartach lub nie lubią gór mamy wspaniale zestawienie miast, które dzięki swojemu zimowemu urokowi przyciągają turystów na ferie zimowe.
Wiecej...